Kiralık Vinç, Vinç Kiralama hizmetleri için Şafak Vinç: 0 533 731 54 15 - 0 530 109 24 58 Kiralık Vinç - Şafak Kiralık Vinç
Şafak Kiralık Vinç

Kiralık Vinç

Kiralık Vinç

Şafak Vinç, kiralık vinç sektöründe altın adımlarla ilerleyen yirmi yıllık bir firmadır. Müşterilerimizin vinç ihtiyaçlarını 7/24 sağlayabilmenin ağırlığını taşıyan firmamız kiralama vinç adına elinden gelenleri fazlasıyla yapmaktadır. Önemli işlerde uzman kadrosu ile fark oluşturan Şafak Vinç, vinç kiralamak adına müşterilerinin taleplerini fazlasıyla yerine getirmektedir. Mobil Vinç, Hiyap Vinç, Sepetli Platform, Makaslı Platform, Forklift ve Çekici hizmetleri veren firmamız uygun fiyatlar ile kiralık vinç sağlar.

İnşaatlarda, şantiyelerde, ağır nakliyatta, mermer boşaltımında, ytong veriminde ve daha fazla işte ihtiyaç olan vinçleri Şafak Vinç olarak müşterilerimize kiralıyoruz. Temiz ve titiz çalışan firmamız müşterilerimizin doğrultusunda kaliteli iş imkanı sunuyor. Katlanır bomlu olan vinçlerimiz yer/mekan dan tassarruf da bulunuyor aynı zamanda diğer vinçlerimizin de farklı ton ve boyutlarda olması seçiciliği arttırıyor.

Vinç kiralama ve kiralık vinçler adı altında yapmış olduğumuz yatırımlar kentsel dönüşüme girmiş Türkiye’de oldukça yerinde olmuştur. İhtiyaçtan istifade edip biz de vinç kiralama makinelerimize dönüşümde yer almasını sağlıyoruz.

50-3

Kiralık Vinç

37

95-5